Poznaj Zooki story

ZOOKI WEAR to kolekcja dla dziewczyn, dla kobiet, które cieszą się życiem i aktywnie spędzają czas. Dla osób, które lubią kolory, chcą wyglądać oryginalnie, dbać o siebie i swoje potrzeby. Nie musisz od razu latać na desce i wykonywać skomplikowanych „trików”, żeby nosić „fristajlowe” ubrania.

Cześć Zooki Girl!

Mam na imię Magda jestem otwarta na świat. Kocham wolność i ludzi, uczę się od osób, które są obok mnie, dbam o ich potrzeby. Stawiam czoła trudnym sytuacjom, pewnie idę naprzód i zdobywam, to na czym mi zależy.

Tworzę ubrania specjalnie dla Was. Jestem mamą trzech chłopców i lubię spędzać czas aktywnie. Latam na „kajcie”, jeżdżę na longboardzie, pływam na „łejku”. W ferworze codzienności nauczyłam się dbać o swoje pasje, ale także nie robić nic, czyli ładować akumulatory w spokoju. To dziś bardzo potrzebne.

Weź pasje w swoje ręce

Czerpiesz z życia pełnymi garściami, cieszysz się wolnością i masz mnóstwo energii do działania? Wiesz, że ważni są ludzie, którzy Cię otaczają i ich potrzeby. To Ty kreujesz świat, w jakim żyjesz i wybierasz co dla Ciebie istotne!

Chcemy być blisko ludzi, często bierzemy udział w eventach lifestyle’owych, kobiecych, modowych i rodzinnych. Projektujemy ubrania dla grup, zespołów, ekip i społeczności. Duch ZOOKI powoduje, że rosną Wam skrzydła. Chcemy je wyraźnie zobaczyć i latać stadnie.

Weź pasje w swoje ręce. Nasza Drużyna czeka na Ciebie!