Darmowa dostawa już od 299zł!

Poznaj Zooki story

ZOOKI WEAR to kolekcja dla dziewczyn, dla kobiet, które cieszą się życiem i aktywnie spędzają czas. Dla osób, które lubią kolory, chcą wyglądać oryginalnie, dbać o siebie i swoje potrzeby. Nie musisz od razu latać na desce i wykonywać skomplikowanych „trików”, żeby nosić „fristajlowe” ubrania.

Cześć Zooki Girl!

Jestem Magda. A dla przyjaciół Zooki. 🙂 Kocham życie, wolność i ludzi. Uczę się od osób, które są obok mnie, dbam o ich potrzeby. Z wykształcenia jestem psychologiem przedsiębiorczości i zarządzania oraz trenerem administracji i biznesu. To pomaga mi w codziennej pracy, ale zdecydowanie jej nie definiuje.

Uwielbiam różnorodność, lubię sprawdzać nowe aktywności. Do tej pory uczyłam się już gry na flecie poprzecznym i fortepianie, trenowałam pole dance, jeździłam na motocyklu (technicznie – na torze wyścigowym!), latałam na kite, jeździłam na desce, snowboardzie, wakeboardzie, a także trenowałam… szermierkę. Oprócz tego mam 3 wspaniałych synów. Przyjaciele mówią mi, że jestem szalona. No cóż… Dzisiaj jest tylko raz!

Weź pasje w swoje ręce

ZookiWear wymyśliło się w mojej głowie, jako odpowiedź na brak ubrań, które lubiłabym nosić sama. Chciałam połączenia wygody, luzu i dobrego wyglądu. Czegoś, co będzie podążać ze mną, a nie za mną.

Założenie wygodnego worka – to proste.

Ubranie idealne na każdą aktywność, ale też do pracy czy na randkę – to był mój cel.

Jako marka chcę być blisko ludzi, dlatego często biorę udział w eventach lifestyle’owych, kobiecych, modowych i rodzinnych. Projektuję ubrania dla grup, zespołów, ekip i społeczności. Duch ZookiWear powoduje, że rosną Wam skrzydła. Chcę je widzieć wyraźnie i latać stadnie.

Twój zooki dzień

Kiedy zakładasz ubrania ZookiWear to wiesz, że za rogiem czai się przygoda. Co przyniesie dzisiaj dzień? Każdy moment jest dobry, by go celebrować, a każda chwila to czas wart uwagi.

Zastanawiasz się, czy ZookiWear to ubrania dla Ciebie? Nie zastanawiaj się – po prostu spróbuj! 🙂